Opieka nad posiadłością – praca dla pary

ATERIMA WORK FR

Francja, departament Var, zagranica

ATERIMA WORK FR Francja, departament Var, ATERIMA WORK FR Umowa o pracę tymczasową
Obowiązki:
  • kompleksowa opieka nad domem, ogrodem i terenem posesji położonej w południowej Francji
  • drobne prace remontowe i konserwacyjne
  • sporadycznie gotowanie, pranie, prasowanie i robienie zakupów

Wymagania:
  • praca dla pary z doświadczeniem na podobnym stanowisku (u osób prywatnych lub w obiektach hotelowych)
  • mile widziane referencje zawodowe
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
  • dobra znajomość języka francuskiego (przynajmniej u jednej z osób)
  • prawo jazdy kat. B
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac
  • brak nałogów

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • umowa na czas nieokreślony (CDI) podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą
  • wynagrodzenie 1400 EUR netto miesięcznie/os. (przy 40 godzinach tygodniowo)
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz samochód do dyspozycji

Co jest dla Ciebie ważne?
Wiemy, że do dobrej pracy potrzebne są odpowiednie warunki. Dobrze znamy naszych kandydatów i świetnie rozumiemy, na czym szczególnie im zależy w pracy.
ATERIMA WORK FR ATERIMA WORK FR

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy