Opertor Maszyn Konwencjonalnych

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Cosma Casting Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki

  • Dorabianie części form odlewniczych i okrojników
  • Naprawa/regeneracja elementów form odlewniczych i okrojników

Wymagania/Kwalifikacje

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn konwencjonalnych
  • Praktyczna umiejętność obsługi maszyn konwencjonalnych: tokarki, frezarki, szlifierki do płaszczyzn
  • Zdolności manualne
  • Uprawnienia do obsługi suwnic – mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Dodatkowe, płatne dni wolne
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces

MAGNA jest wiodącym dostawcą do branży motoryzacyjnej. Posiadamy 317 zakładów... produkcyjnych oraz 102 centra zajmujące się rozwojem produktów, inżynierią oraz sprzedażą w 29 krajach. Zatrudniamy ponad 155 000 pracowników na całym świecie, skoncentrowanych na dostarczaniu naszym klientom najwyższej wartości czyli innowacyjnych produktów i procesów oraz światowej klasy produkcję
Cosma International, jednostka operacyjna Magna International, jest jednym z największych światowych dostawców branży motoryzacyjnej w zakresie elementów nadwozia, podwozia oraz rozwiązań inżynieryjnych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Automatyka