Operatorzy sprzętu budowlanego

POLAQUA Sp. z o.o.

Gdynia ; Bydgoszcz ; Łomża, pomorskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia ; Bydgoszcz ; Łomża

Zadania:

- obsługa maszyn budowlanych i dbałość o powierzony sprzęt.

Wymagania:

• Uprawnienia do obsługi : spycharek, koparek, walców, ładowarek itp.

• Doświadczenie w pracy na kontraktach drogowych

• Mile widziane doświadczenie w pracy koparkami i spycharkami na systemach 3D

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• umowę o pracę

• pakiet medyczny (Medicover)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.