VMI Poland Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy VMI Group, poszukujemy nowych pracowników.

Zależy Ci na poznawaniu zaawansowanych technologii wykorzystywanych w przemyśle oponiarskim?

Chcesz mieć wpływ na kreowanie nowo powstałej firmy?

Dołącz do nas!

Operator

Od: VMI Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Leszno

Zadania:

  • montaż komponentów do modułów /urządzeń
  • zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w zakresie automatyki i instalacji elektrycznych
  • łączenie elementów sterowniczych, pneumatycznych, elektrycznych itp.

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego (mechanik, automatyk, mechatronik, elektryk)
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej – mile widziane

Oferujemy:

  • cykl szkoleń w Polsce i za granicą (Holandia)
  • możliwości rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku
  • pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę jednozmianową

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.