Sensilab Polska Sp. z o.o. S.K.A.

OPERATOR

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa urządzeń produkcyjnych.
  • Samodzielne usuwanie drobnych usterek obsługiwanych urządzeń.
  • Naważanie surowców i przygotowanie mas.
  • Kontrola jakości produktu na obsługiwanym etapie wytwarzania.
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Oczekujemy:

  • Odpowiedzialności i samodzielności.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Chęci i zdolności do szybkiego uczenia się.
  • Umiejętności obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w przyjaznym środowisku.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Informacje dodatkowe:

  • Mile widziana książeczka sanepidowska.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.