Operator Zautomatyzowanej Linii Produkcyjnej

Głębinów, opolskie

Bakoma Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA: Zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez fachową obsługę urządzeń produkcyjnych oraz transportowych w zamkniętym procesie produkcyjnym. Utrzymanie w sprawności poprzez właściwą konserwację urządzeń produkcyjnych oraz czynny udział w planowanych remontach. Utrzymanie w czystości urządzeń produkcyjnych i pomocniczych oraz obiektach produkcyjnych. Rozładunki materiałów i środków chemicznych do magazynu produkcyjnego. WYMAGANIA: Wykształcenie min. średnie Znajomość obsługi komputera Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole Mile widziane uprawnienia SEP oraz obsługi wózka widłowego Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy OFERUJEMY: Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku Możliwość awansu zawodowego Szkolenia specjalistyczne Prywatną opiekę medyczną LUXMED Kartę sportową ’ Ticket Sport & Culture

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna