Operator wypalarki plazmowo-tlenowej CNC

NT Industry Sp. z o.o.

Orzesze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Obsługa wypalarki tlenowo – plazmowej
  • Przygotowywanie do pracy przydzielonej maszyny dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie,
  • Kontrola poprawności wykonywanych detali, wykonywanie pomiarów

mile widziane:

  • doświadczenie spawalnicze lub ślusarskie

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy przy obsłudze wypalarki plazmowo-tlenowej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Praktyka w programowaniu wypalarki,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Uprawnienia na suwnicę z poziomu 0,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość uczestnictwa w zaawansowanych projektach

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne