Operator Wtryskarki - rekrutacja online

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.

Agencja Doradztwa Personalnego HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych klientów, wiodącego na świecie producenta osprzętu siłowego i rozdzielnic (producenta najwyższej jakości elektrotechniki) poszukuje osoby na stanowisko:

Operator WtryskarkiMiejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • obsługa wtryskarek - ustawianie odpowiednich parametrów pracy maszyn, uruchomienie procesu i zapewnienie jego ciągłości
  • obsługa suszarek do tworzyw,
  • obsługa podajników i młynków,
  • nadzór technologiczny i jakościowy nad aktualnie produkowanymi wyrobami,
  • wykonywanie przeglądów form i wtryskarek,
  • tworzenie i kompletowanie dokumentacji,
  • współpraca z działem planowania produkcji i gospodarki narzędziowej,

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenie na stanowisku operatora wtryskarek,
  • znajomość procesów związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych,
  • umiejętności manualne, używanie narzędzi warsztatowych i pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność wykonywania pomiarów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, pracowitość, wysoka motywacja
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę u producenta o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • miłą atmosfera i pracę w przyjaznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.