OPERATOR WTRYSKAREK

BIELSKO-BIAŁA, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy produkującej elementy dla branży AGD i AUTOMOTIVE poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Komunikatywność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie i nadzór nad procesem wtryskiwania
  • Przezbrojenia wtryskarek
  • Zmiana parametrów procesu wtryskarek
  • Obsługę maszyn wtryskowych oraz urządzeń peryferyjnych
  • Zapewnienie ciągłości produkcji
  • Dbanie o stan techniczny urządzeń
  • Odbieranie detali z maszyny wtryskowej, kontrolę wizualną odebranego produktu

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię frekwencyjną
  • Premię wydajnościowo - jakościową
  • Premię wakacyjną
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do karty MULTISPORT, ubezpieczenia Grupowego, opieki medycznej MEDICOVER
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, PRZEJĘCIE PRZEZ Pracodawcę już po 6 miesiącach

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premia frekwencyjna, premia wydajnościowo-jakościowa,
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji