Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2018.

Operator Wsparcia Produkcji

Częstochowa, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Chorzów, śląskie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy, raportowanie uwag i niezgodności,
  • kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania,
  • dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie i dobre warunki pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość rozwoju.

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm... produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji