Operator wózków widłowych

Toruń, Wąbrzeźno, Chełmża, Chełmno, kujawsko-pomorskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy :

  • Bezpłatny dojazd pracowniczy z Torunia, Chełmży, Chełmna, Wąbrzeźna, Golub-Dobrzyń i okolic,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z realną perspektywą długofalowej współpracy
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji, wdrożenia do pracy i zatrudnienia
  • Stabilne wynagrodzenie oraz pakiet premii miesięcznych
  • Wolne weekendy
  • Stołówka na terenie zakładu w niskiej cenie
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy, okolicznościowe imprezy pracownicze

Wymagania :

  • Uprawnienia na wózki widłowe,
  • Sumienność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania :

  • Rozładunek i załadunek towaru,
  • Inwentaryzacja i porządkowanie produktów na dziale magazynowym,
  • Kontrola stanów magazynowych

Wyślij sms o treści ’TORUŃ’ pod nr. 606 947 676, a oddzwonimy z Ofertą !

Miejsce pracy Ostaszewo k. Torunia
Nr. Ref. OWW/037/HAH
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie