Operator wózków widłowych wysokiego składu- Gliwicka Strefa Park Tulipan

Personnel International BPO Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• magazynowanie oraz uzupełnianie palet,
• obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania,
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• praca w systemie zmianowym;

Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę,
• stałe wynagrodzenie miesięczne 3000 zł brutto + premia uzależniona od efektów pracy(zarobki 3,5-4,5 tys. netto miesięcznie),
• premię uznaniową dla najlepszych pracowników.

Wymagania

• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
• doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny!),
• książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
• dynamika pracy;

Prezentacja firmy

Grupa Agencji Zatrudnienia Personnel International działa na rynku pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Logistyka