Operator wózków widłowych - magazynier

Gi Group Poland S.A.

Swarzędz, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Swarzędz
Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych pracowników do pracy w magazynie w Swarzędzu:

Magazynier z obsługą wózków widłowych

Oferujemy:
umowę o pracę, wynagrodzenie – 4300 zł brutto
miłą atmosferę pracy w dobrze zgranym zespole
możliwość korzystania z pakietów benefitów (opieka medyczna, dopłata do karty sportowej, prezenty świąteczne)
możliwość rozwoju, wraz z awansem zawodowym
pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę

Zakres obowiązków:
przyjęcie i wydanie towaru
rozładunek oraz przyjęcie ilościowe towaru
kontrola stanów magazynowych
przygotowywanie inwentaryzacji
prowadzenie dokumentacji magazynowej

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenia m.in. zawodowego
minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych - IIWJO
umiejętności pracy w zespole
znajomości dokumentów magazynowych

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy