Operator wózka wysokiego składu - praca na 3 zmiany! 3050 zł brutto + premia!!!

Biznes Partner Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Koninko (pod Poznaniem)

- wykonywanie czynności magazynowych przy użyciu wózka widłowego wysokiego składu
- przyjęcie i wydawanie towaru
- sortowanie towaru
- praca z komputerem, skanerem, sorterem

OFERUJEMY:
- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy o pracę
- wynagrodzenie 3050 zł brutto
- premie nawet do 600 zł brutto!!!
- pracę w systemie trzyzmianowym oraz w weekendy (Ty decydujesz, która zmiana jest dla Ciebie odpowiednia)
- szkolenie stanowiskowe
- odzież roboczą

Wymagania

- uprawnienie na wózki wysokiego składowania
- umiejętność pracy z komputerem
- doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składu
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka