Operator Wózka Wysokiego Składowania w Belgii: 12,79 euro brutto/h

Gent, Belgia, zagranica

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opis stanowiska pracy

Potrafisz obsługiwać wózek widłowy typu reachtruck? Dołącz do nas!

Oprócz doświadczenia oczekujemy jedynie komunikatywnej znajomości języka angielskiego, możliwości wyjazdu swoim samochodem oraz polskiego meldunku.

Obowiązki:

Będziesz odpowiedzialny za obsługę wózka widłowego wysokiego składowania typu reachtruck oraz wykonywanie innych czynności magazynowych.

Benefity:

Otrzymasz stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich, wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,67 euro brutto oraz premie zmianowe! Oprócz tego oferujemy liczne dodatki pozapłacowe:
  • system poleceń - 150 euro netto, po przepracowaniu przez poleconego pracownika dwóch tygodni
  • dodatek za podwożenie pracownika - 100 euro brutto/mies.
  • premię roczną, tzw. 13. pensję
  • kartę paliwową oraz dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę koordynatora w trakcie zatrudnienia

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Międzynarodowa Firma
  • None

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna