Operator Wózka Wysokiego Składowania w Belgii: 12,79 euro brutto/h

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gent, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Gent, Belgia
Potrafisz obsługiwać wózek widłowy typu reachtruck? Dołącz do nas!

Oprócz doświadczenia oczekujemy jedynie komunikatywnej znajomości języka angielskiego, możliwości wyjazdu swoim samochodem oraz polskiego meldunku.

Obowiązki:

Będziesz odpowiedzialny za obsługę wózka widłowego wysokiego składowania typu reachtruck oraz wykonywanie innych czynności magazynowych.

Benefity:

Otrzymasz stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich, wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,67 euro brutto oraz premie zmianowe! Oprócz tego oferujemy liczne dodatki pozapłacowe:
  • system poleceń - 150 euro netto, po przepracowaniu przez poleconego pracownika dwóch tygodni
  • dodatek za podwożenie pracownika - 100 euro brutto/mies.
  • premię roczną, tzw. 13. pensję
  • kartę paliwową oraz dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę koordynatora w trakcie zatrudnienia

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Międzynarodowa Firma
  • None
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy