Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław Oporów

Zadania:

  • Obsługa wózków widłowych
  • Załadunek/ rozładunek towaru na magazynie
  • Transport komponentów produkcyjnych
  • Praca w systemie SAP

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych wraz z wymianą butli gazowej
  • Doświadczenie w obsłudze wózków czołowych o napędzie gazowym
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na wózkach bocznych wysokiego składowania oraz w obsłudze systemu SAP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez klienta
  • Stawkę zasadniczą + premię
  • Dofinansowanie dojazdów

Nr ref.: OWW/018/AVL
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials