Operator Wózka Widłowego

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Interim - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 13589) - dla swojego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:
• zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego
• załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
• wydawanie i przyjmowanie opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami
• przestrzeganie zasad BHP
• dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja)
• inne prace pomocnicze

Oczekiwania:
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• doświadczenie w pracy z obsługą wózka widłowego (mile widziane z obsługą wózka dwupaletowego)
• mile widziane posiadanie książeczki sanepidu – zwracamy koszt wyrobienia książeczki po przepracowanym miesiącu
• gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany, 4B)
• zapał do pracy

Oferta:
• możliwość zatrudnienia po sezonie
• umowa o pracę na czas określony (od marca do końca sierpnia lub września w zależności od Linii Rozlewniczej)
• praca dla kobiet i mężczyzn
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa 3200 zł brutto + większe niż ustawowe dodatki za II i III zmianę)
• deputat piwny (zgrzewka piwa na miesiąc)
• bezpłatny dostęp do pubu pracowniczego
• orzeczenie mile widziane

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę dla Sanpro Interim BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego do pomocy przy czynnościach sprzątających, oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 3 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 390PLN - 3 390PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa 3200 zł brutto + większe niż ustawowe dodatki za II i III zmianę)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji