Operator Wózka Widłowego

Workhouse4you Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO UDT

Lokalizacja: Toruń, woj. kujawsko-pomorskie

Stawka: 28 zł/h brutto

Oferujemy:

  • współpracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 17:30-03:30,
  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 28 zł/h brutto + premia do 300zł,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • przyjęcie oraz składowanie towaru,
  • operowanie paletami na regałach wysokiego składowania,
  • prace porządkowe w magazynie.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków UDT - warunek konieczny,
  • doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania,
  • pełnoletność,
  • pełna sprawność fizyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575449.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".