ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Jaworzyna Śląska, Żarów

Miejsce pracy: Świdnica

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie miesięczne
  • Miła atmosfera w pracy
  • Smaczne posiłki na terenie zakładu
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Skrupulatność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość systemu SAP (moduł WM) lub innego systemu klasy ERP, a także systemu kanban
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Praca z dokumentacją logistyczną
  • Kontrola jakościowa i ilościowa opakowań
  • Dostarczanie komponentów i pustych pojemników na produkcję zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Kontrola oznakowań wyprodukowanych produktów
  • Przestrzeganie zasad 5S, a także zasad BHP i PPOŻ
  • Dbałość o właściwe składowanie i przechowywanie towarów na terenie magazynu, a także powierzony sprzęt (wózek widłowy, pociąg, skaner) - codzienna weryfikacja stanu technicznego
  • Wsparcie przy przeprowadzaniu inwentaryzacji cyklicznych i kroczących

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy