Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator wózka widłowego

MIEJSCE PRACY: Chociwel koło Strzelina

OFERUJEMY:
· Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
· Wynagrodzenie około 4000 zł/brutto (podstawa + premia)
· Pracę według określonego grafiku w systemie 3-zmianowym/4-brygadowym
· Dojazd pracowniczy, dofinansowanie do obiadów, pracowniczy program emerytalny

ZADANIA:
· Prace na chłodni (zapewniona specjalna odzież)
· Rozładunek i załadunek dostaw
· Kompletacja zamówień na produkcję

WYMAGANIA:
· Uprawnienia UDT
· Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
· Doświadczenie w pracach na magazynie na podobnym stanowisku
· Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne