Operator wózka widłowego

DSV Services

Sosnowiec, śląskie

Czy to możliwe mieć w pracy znajomych z 80 krajów świata?

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 80 innych krajach świata.
W Polsce działają spółki:
DSV Services | DSV ISS | DSV Road | DSV Air & Sea.

DSV Services z siedzibą w Pęcicach posiada status agencji zatrudnienia. Zatrudniamy około 300 fantastycznych pracowników dla naszych dywizji w Polsce i za granicą , a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.
Agencja zatrudnienia DSV Services Sp. z o.o. dla naszego klienta do centrum logistycznego pod Poznaniem, poszukujemy do współpracy (oferta pracy tymczasowej):

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

operator wózka widłowego wysokiego składowania / magazynier

Miejsce pracy: Magazyn w strefie logistycznej w Sosnowcu (przy S1)

OFERUJEMY: pracę od zaraz i..

       możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku logistycznym,

       umowę o pracę – stabilne warunki i możliwość długotrwałej współpracy,

       możliwość rozwoju zawodowego,

       wsparcie doświadczonych specjalistów i współpracowników,

       atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

OBOWIĄZKI:

       przygotowywanie wysyłek towarów z magazynu,

       rozładunek, załadunek i kompletacja towarów,

       umieszczanie towaru na regałach,

       kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych/wydawanych towarów.

WYMAGANIA:

       doświadczenie w pracy w magazynie,

       doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych,

       uprawnienia (min. UDT IIWJO),

       motywacja i chęć do pracy,

       gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.