Operator wózka widłowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Oferta:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatek nocny
  • Po okresie próbnym możliwość przejścia w struktury firmy
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia u lidera na rynku logistyki

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Mile widziana umiejętność obsługi skanera
  • Motywacja do pracy i odpowiedzialność

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikacja dokumentów magazynowych
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY NIE ZWLEKAJ!
WYŚLIJ SMS-ODDZWONIMY DO CIEBIE!

Dane kontaktowe:

Tel.: 882 907 766
Adres biura: ul. Małachowskiego 1a, Sosnowiec
Biuro czynne: pon.-pt., godz. 08:00-17:00

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials