Seito Polska Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Sandomierz

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Do współpracy poszukujemy Panie i Panów zainteresowanych podjęciem pracy jako OPERATORZY WÓZKÓW WIDŁOWYCH w naszym oddziale w Sandomierzu.

ZADANIA:

  • Rozładunek i załadunek aut dostawczych
  • Transport komponentów do produkcji na terenie zakładu
  • Umieszczanie komponentów w wyznaczonych lokacjach

 OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, paczek na święta
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Pracę w systemie zmianowym

 NASZE OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • Umiejętność pracy w zespole, punktualność, zaangażowanie

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj i prześlij już teraz swoje CV!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.