Operator wózka widłowego

OTTO Work Force

Pruszcz Gdański, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy – operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Będzieszyn

Zakres obowiązków:

· obsługa wózka widłowego oraz urządzeń mobilnych,

· kontrola przyjmowanego i wydawanego towaru,

· dbałość o właściwy obieg towarów,

· dbałość zarówno o bezpieczeństwo własne i współpracowników,

· zapewnianie najwyższej jakość usług świadczonych klientom.

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

· atrakcyjną stawkę miesięczną + premię

· pracę w systemie 2-zmianowym,

· pracę w przyjaznej atmosferze

· możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji własnych

Wymagania:

· uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi (lub prawo jazdy kat.B) – warunek konieczny

· brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

· dyspozycyjność do pracy zmianowej

· uczciwość i rzetelność

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.