Operator Wózka Widłowego

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

• Wydawanie i przyjmowanie towarów zgodnie otrzymanymi dokumentami,
• Rozładunek towaru z pojazdu przy użyciu wózka widłowego i jego rozmieszczenie w magazynie.

Co możemy Ci zaoferować?
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Pracę od poniedziałku do piątku
• Pracę na 1 zmianę (do wyboru godziny 11-19 lub 12-20)
• Wynagrodzenie 3525 zł brutto/ miesięcznie
• Pracę w zgranym zespole.

Nasze wymagania:

• Uprawnienia na wózki widłowe UDT,
• Dbałość o jakość wykonywanej pracy,
• Zaangażowanie i chęci do pracy.

Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.