Operator wózka widłowego

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Ozimek, opolskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa wózka widłowego.

Przyjmowanie gotowych wyrobów z linii produkcyjnej.

Organizacja rozmieszczenia produktów w magazynie.

Załadunek gotowych wyrobów na środki transportu.

Wymagania

Posiadanie wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego.
Uprawnienia UDT.
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym.
Komunikatywność oraz chęć współpracy z innymi pracownikami.
Zdolność do pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji w dynamicznych sytuacjach.

Prezentacja firmy

Paretti jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 040PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji