Operator Wózka Widłowego

IZOBLOK

Ohrdruf (Niemcy), zagranica

IZOBLOK IZOBLOK IZOBLOK IZOBLOK
IZOBLOK SA – jesteśmy liderem europejskiego rynku przetwórstwa polipropylenu spienionego; jako jedyna firma w Polsce możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie przetwarzania EPP; dysponujemy najnowszymi technologiami oraz doświadczeniem zdobytym przez lata na najtrudniejszych europejskich rynkach; będąc częścią norweskiej firmy BEWI ASA współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi na świecie.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ohrdruf (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Obsluga magazynu w tym wysokie skladowanie
  • Kompletacja detali do wysylki
  • Rozładunek i załadunek
  • Kontrola wyrobów zgodnie z przyjętą specyfikacją
  • Ścisła współpraca z działem konfekcji, produkcji i logistyki

Oczekiwania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie w pracy na magazynie jako operator wózka widłowego
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (dodatkowy atut)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany, 37,5 h na tydzień)
  • Zaangażowanie i chęć pracy
  • Gotowość do zamieszkania na terenie Niemiec (Ohrdruf, Turyngia)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin zawartą bezpośrednio z IZOBLOK GmbH (umowa na czas nieokreślony z 12-miesięcznym okresem próbnym)
  • Wynagrodzenie na poziomie 9,70 Eur brutto/ h, do tego premia frekwencyjna, dodatek świąteczny, świadczenie urlopowe
  • Wsparcie w organizacji zakwaterowania
  • Pracę na rzecz firmy, której klientami są prestiżowi producenci jak: Jaguar, Land Rover, Ford, BMW czy Volkswagen
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.