Opis stanowiska pracy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną firmą logistyczną działającą na niemieckim rynku.
Oferujemy umowę o pracę wyłącznie na niemieckich warunkach.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: operator wózków widłowych w dwóch lokalizacjach: Baruth (k. Berlina) i oraz Türkheim (Bawaria).

-Wynagrodzenie: od 11,38 euro brutto za h- do 12,00 euro brutto za h (zależne od lokalizacji)
- umowa o pracę na czas nieokreślony (wyjątkiem są krótkoterminowe projekty).
- w przypadku pracy w Baruth: dodatki świąteczne i urlopowe po okresie 6 miesięcy
- zakwaterowanie: w zależności od oferty: bezpłatne zakwaterowanie lub zakwaterowanie w bardzo koszystnej cenie ( 50 -120 euro miesięcznie, bez dodatkowych opłat)
- różne formy pracy: 2 zmianowa i 3 zmianowa
- ustawowe dodatki do pracy nocnej i pracy w niedziele
- zdalna opieka polskojęzycznego rekrutera

W celu otrzymania szczegółów o aktualnej ofercie bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy
Zapraszamy również na naszą stronę na fb

Wymagania

-uprawnienia na wózki widłowe
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym (umożliwiającego komunikacje),
- doświadczenie ( najlepiej przynajmniej rok)
- własny samochód

Prezentacja firmy

Firma Old School Industries Hamburg GmbH jest prężną agencją pracy tymcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka