OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

WORK SERVICE S.A.

Niemcy, zagranica

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda wózkiem widłowym z uwzględnieniem wysokiego składowania
  • rozładowanie i przeładowanie towarów,
  • kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją,
  • kontroli jakości przygotowanego towaru,
  • dbanie o prawidłową eksploatację wózków widłowych
  • dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • uprawnień na wysoki skład
  • minimum 3-miesięcznego doświadczenia w obsłudze wózka wysokiego składu
  • gotowości do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • motywacji i sumienności w realizacji powierzonych zadań
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

CO OFERUJEMY?

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie: 10,45 euro/brutto za godzinę
  • pracę w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • zakwaterowanie płatne 280 euro miesięcznie w pokojach 2-osobowych
  • opiekę polskiego koordynatora podczas trwania projektu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.