Operator wózka widłowego

Niemcy, Worms, Bürstadt, zagranica

HPD GmbH

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego (wózek czołowy lub boczny)
  • rozładunek, załadunek oraz lokowanie towaru
  • ogólne czynności magazynowe

Wymagamy:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego oraz pracy na magazynie
  • własny samochód na wyjazd – mile widziane
  • lojalność, punktualność

Oferujemy:

  • niemiecka umowę o prace
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji+dodatki zmianowe
  • zwrot za dojazdy do pracy
  • zakwaterowanie w odległości max 10 km od pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu

HPD Personal ist seit mehr als 20 Jahren eine feste Größe in der Region Landau-Speyer und Worms.... Wir sind Anbieter für kaufmännisches und gewerbliches Personal in den Branchen Logistik, Industrie und Chemie. Wir bringen Arbeitgeber und Arbeitnehmer zusammen und zwar passgenau auf Ihre jeweiligen Bedürfnisse zugeschnitten.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne