Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego renomowanego Klienta na terenie środkowych Niemiec ok Wuerzburga kandydatów na stanowiska:

Operator wózka widłowego

Zakres prac:

praca u producenta drobnych narzędzi metalowych

- obsługa wózków widłowych różnego typu
- rozwożenie palet na oznaczone miejsca w magazynie
- współpraca z działem magazynowym

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 11,00 EUR/ godz. brutto
- dieta 25,00 EUR/ dziennie netto
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia
- praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania

- niemieckie uprawnienia na wózki widłowe
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy
- doświadczenie w pracy na magazynie

Mile widziane / Preferowane

- posiadanie ważnego prawa jazdy (minimum kat. B) oraz samochodu
- doświadczenie w pracy ze skanerem oraz komputerem

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka