ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH ARWA Personaldienstleistungen GmbH
Firma Arwa Personaldienstleistungen GmbH
poszukuje pracownika dla swojego klienta do renomowanej firmy na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Niemcy, Gera, Poczdam, Sonneberg, Plauen, Freiberg, Jena

Zakres obowiązków:

  • załadunek, rozładunek aut
  • przyjmowanie oraz wydawanie towarów i dokumentów
  • kompletowanie zamówień

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • język niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikację w miejscu pracy
  • zaangażowanie i gotowość do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 10,00 euro/h lub więcej w zależności od posiadanego doświadczenia plus dodatki branżowe
  • bardzo dobre warunki zakwaterowania, pokrywamy część kosztów
  • opieka polskiego koordynatora
  • niemiecka umowa o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.