Operator wózka widłowego

MediaExpert.

Łódź, łódzkie

MediaExpert. MediaExpert. MediaExpert. MediaExpert.
Dobra praca na trudne czasy
Bezpieczna. Pewna. Od zaraz.
JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM.
W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Miejsce pracy: Łódź

Adam był psychologiem, ale stresu miał masę, a kasy niewiele. Zrobił więc uprawnienia na wózek i dziś czuje się niezastąpiony. Zarabia i ma spokojną głowę. Bądź jak Adam (na pewno go poznasz :) ) i zostań operatorem wózka widłowego.

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę
  • premie za efektywność, frekwencję i staż pracy
  • 40% dodatku za pracę w nocy
  • wydłużone przerwy w czasie pracy
  • do 1500 zł za program poleceń pracowniczych
  • obiad za złotówkę
  • szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

Pakiet anty-wirus:

  • płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjne
  • odkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.
  • bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)
  • pomiar temperatury na wejściu
  • unikanie zgromadzeń
  • dezynfekcja autobusów dowożących pracowników
  • dezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiej
  • instrukcja mycia rąk i informacje o wirusie

Twoje zadania:

  • przyjęcie, rozlokowywanie i kompletacja towaru w magazynie
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składu

Od Ciebie oczekujemy:

  • uprawnienia wydanego przez UDT do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.