Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • odbiór zapełnionych palet od pracowników produkcji oraz dostarczanie palet na magazyn
  • rozładunek/załadunek TIR-ów
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze oczekiwania

• mile widziane doświadczenie w operowaniu wózkiem widłowym

• UDT IIWJO

• gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

praca w firmie produkcyjnej Nowy Józefów

• umowa o prace tymczasową na pełen etat (możliwość przejścia bezpośrednio do klienta po 3 miesiącach)

• praca od poniedziałku do piątku 3 zmiany

• stawka na start 19,70 zł brutto/h + 10% premii frekwencyjnej

• możliwość zdobycia doświadczenia w operowaniu wózkiem wysokiego składu

• opieka i pomoc konsultanta

• pakiet benefitów - ubezpieczenie grupowe, karta Multisport Plus w atrakcyjnej cenie

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do... rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka