Operator wózka widłowego

InterKadra Sp. z o.o.

Laichingen, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref: OWN/1119/OP

Miejsce pracy: Laichingen, Niemcy

Mamy do zaoferowania:
· Umowę o pracę na warunkach niemieckich;

· Bezpośrednie zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy;

· Stawkę godzinową 9,40€ brutto, a po 3 miesiącach 9,75€ brutto;

· Gwarantujemy zakwaterowanie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
· Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych;

· Przemieszczanie produktów/towarów za pomocą wózka widłowego lub elektrycznego paleciaka;

· Sortowanie towarów według rodzajów;

· Prowadzenie dokumentacji;

· Obsługa komputera.

Wymagania

· Doświadczenia w pracy jako operator wózka widłowego;

· Sprawności manualnej i zrozumienia technicznego;

· Podstawowej znajomości języka niemieckiego lub języka angielskiego;

· Prawa jazdy i samochodu - mile widziane.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji