Operator wózka widłowego

Charlie works Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Holandia

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?
Szukamy właśnie Ciebie!
Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).
Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Firma, w której będziesz pracować, to centrum dystrybucji owoców miękkich, takich jak truskawki. Wraz z licznymi plantatorami przez cały rok do supermarketów, hurtowników, firm cateringowych i przemysłu przetwórczego dociera codziennie świeży asortyment świeżych owoców i warzyw.

Praca w miejscowości: Breda w Holandii
 Stawka:  12,90€

Obowiązki

  • obsługa wózka widłowego wysokiego
  • obsługa skanera ręcznego
  • załadunek i rozładunek towarów

 Wymagania

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • gotowość do pracy na dłuższy okres czasu
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niderlandzkiego
  • praca w systemie 7 dniowym,  2 zmiany
  • gotowość do przystąpienia do testu umiejętności jazdy oraz matematycznego
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o niderlandzką umowę o pracę
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy

Zadzwoń lub wyślij sms, a My oddzwonimy;
Kluczbork - +48_533_134_385

Kluczbork - +48_516_083_320
Zamość - +48_508_569_205

Radom - +48_ 696_014_236
 Jasło - +48_797_821_257

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.