Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2018.

Operator wózka widłowego

Holandia, zagranica

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Masz uprawnienia na wózki widłowe i szukasz dobrej pracy za granicą na dłużej? Sprawdź nasze oferty dla operatorów wózków w Holandii!

Miejsce pracy: Holandia

Co będziesz robić?

• Obsługiwać wózek widłowy
• Rozładowywać dostawy
• Wykonywać ogólne prace magazynowe

Co otrzymasz od nas

• Pewne wynagrodzenie w euro
• Dodatki zmianowe i za pracę w weekendy
• Pracę na dłuższy okres czasu
• Stałą ilość godzin pracy
• Stabilne zatrudnienie
• Inne atrakcyjne bonusy
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie
• Transport do Holandii
• Możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie
• Minimum formalności
• Pomoc polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
• Pakiet powitalny
• Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO*

Szukamy kandydatów, którzy:

• Dobrze znają język angielski
• Mają uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Posiadają przynajmniej 3 miesięczne doświadczenie
• Są chętni do wyjazdu na min. 4 miesiące lub dłużej

*80% pracowników administracyjnych OTTO Work Force rozpoczęło swoją karierę od pracy dla jednego z naszych Klientów.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie