OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

MC DO-IT B.V.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Biuro Holenderskiej agencji pracy McDoit B.V. , poszukuje osób do pracy w charakterze:

Opis oferty:

  • Obsługa wózka widłowego na terenie magazynu
  • Prace transportowe związane z obsługą magazynu
  • Prace ręczne związane z obsługą magazynu
  • Kontrola jakościowa i ilościowa palet

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na wózku widłowym (np. reach truck, heft truck).
  • Uprawnienia na wózki widłowe.
  • Dobra znajomość j.angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • Dobre warunki finansowe.
  • Zakwaterowanie, dojazdy do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne.
  • Podstawowa ilość godzin pracy tygodniowo: 40/tyg

Prezentacja firmy

Biuro Holenderskiej agencji pracy McDoit B.V. , poszukuje osób do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne