Operator wózka widłowego

Beetsma Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przepływ towarów wewnątrz centrum logistycznego za pomocą specjalistycznego wózka widłowego z zachowaniem obowiązujących norm i przepisów.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze specjalistycznych wózków widłowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
  • motywacja i chęć do pracy
  • dyspozycyjność do podjęcia współpracy na min. 9 miesięcy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie, zakwaterowanie, transport do pracy
  • opiekę koordynatora na terenie Holandii
  • stały kontakt z biurem w Polsce.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza, osobistego odwiedzenia biura w Katowicach, ul. Gliwicka 228 lub kontaktu z naszymi specjalistkami:

Edyta:
T: +48 790 570 454
E: e.staszak(malpka)beetsma.pl

Żaneta:
T: +48 508 569 173
E: zaneta.cen(malpka)beetsma.pl

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka