ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Transport pracowniczy (Strzelce Krajeńskie, Skwierzyna, Berlinek)
  • Stabilne wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy
  • Ciekawa praca w dynamicznym, zgranym zespole
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium, w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, atrakcyjnych zniżek na naukę j. obcych, a także kuponów rabatowych do sklepów internetowych, restauracji, pizzerii oraz wielu innych miejsc na terenie całego kraju

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Posiadanie uprawnień UDT
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Motywacja do pracy

Zadania na stanowisku:

  • Operowanie wózkiem widłowym
  • Realizacja planu produkcyjnego

Wyślij sms o treści UDT pod numer 882 907 766 - z chęcią opowiemy o szczegółach oferty.

Nr Ref. UDT/037/AKO

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy