Operator Wózka Widłowego

Exact Systems

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek i rozładunek produktów, opakowań i innych towarów
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Dokładność w wykonaniu powierzonych zadań
  • Przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących na terenie magazynu

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność i systematyczność
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy

Oferta:

  • Atrakcyjne stawki godzinowe
  • Umowa zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy
  • Praca w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na terenie Klientów firmy
  • Godziny pracy i wymiar czasu pracy w ciągu miesiąca dostosowany do indywidualnych możliwości oraz potrzeb

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne