Gi Group Poland S.A.
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prawidłowa identyfikacja w systemie przygotowywanych detali i lokalizacja,
  • Lokalizacja transportowanych detali zgodnie z obowiązującą instrukcją BHP,
  • Prawidłowe i terminowe zaopatrzenie linii produkcyjnych w materiały, utrzymywanie czystości i porządku na terenie magazynu.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Uprawnień na wózki widłowe + UDT,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę tymczasową z późniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę ZF,
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy już od POCZĄTKU STYCZNIA,
  • System pracy 3 zmianowy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł brutto  + premie stanowiskową,
  • Premie: frekwencyjną, kwartalną, wakacyjną, świąteczną, roczną,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Opiekę Koordynatora,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Terminowość wypłat,
  • Odzież roboczą,
  • Pełnopłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne dla nowych pracowników,
  • Parking dla pracowników,
  • W bliskiej lokalizacji przystanki autobusowe,
  • Stołówkę zakładową (możliwość wykupienia abonamentu),
  • Program poleceń pracowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.