Operator Wózka Widłowego

FARA Gießen GmbH

Butzbach, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiazki:

- odbiór i transport towarów za pomocą wózka widłowego
- kontrola dostaw i wydania towarów
- praca na magazynie wysokiego składu i niskiego składu

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach niemieckich (długofalowa współpraca)
- pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
- stawkę za godzinę roboczą do 11,39€ brutto
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie płatne do 15-ego dnia następnego miesiąca
- bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, dodatek swiąteczny
- bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki oraz Internetu)
- urlop wypoczynkowy (2 dni za każdy przepracowany miesiąc)
- odzież oraz obuwie robocze
- wsparcie polskich konsultantów

Wymagania

Wymagamy:

- podstawowej znajomości języka niemieckiego (nie jest to warunek konieczny)
- dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym
- uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (warunek konieczny)
- samochód (mile widziane)
- wcześniejsze doświadczenie na podobnych stanowiskach

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Kolejna umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 848PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, dodatek swiąteczny
Branża / kategoria:
Praca Logistyka