ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Brodnica

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Pakowanie towaru i przygotowaniu do wysyłki
  • Załadunek i rozładunek towaru na magazynie
  • Okazjonalne prowadzenie inwentaryzacji
  • Prace pomocnicze na magazynie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy magazynowej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT - mile widziane (możliwość wyrobienia)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Rzetelność, sumienność, chęci do pracy
  • Mile widziane aktualne zaświadczenie z sanepidu (możliwość wyrobienia)

Oferujemy:

  • Pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość stałej współpracy po okresie próbnym
  • Stawkę zasadniczą + premie miesięczne + dodatki kompetencyjne
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem produkcji wyrobów czekoladowych w Polsce
  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport

Nr ref.: OWW/042/NJE
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials