Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.

Operator wózka widłowego

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy (Bielany Wrocławskie) z Wrocławia
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Program emerytalny
  • Wczasy pod gruszą
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. karta multisport, prywatna opieka medyczna)

Zadania:

  • Obsługa wózków widłowych (chwytaki, wysokiego składowania)
  • Obsługa programów magazynowych
  • Dowożenie komponentów na linię
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych

Wymagania:

  • Uprawnienia na WW wydane przez UDT
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (praca na wózkach wysokiego składu będzie dodatkowym atutem)
  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej, 4-brygadowej
Oferta dotyczy pracy stałej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji