Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Praca przy produkcji stelaży sprężynowych do mebli tapicerowanych,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Wysokie składowanie na magazynie.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku produkcyjnym lub obsłudze maszyn,
  • Aktualnych uprawnień na obsługę wózka widłowego,
  • Gotowości do wyjazdu.

Mamy do zaoferowania:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Płatną kilometrówka, za dojazdy własnym autem do pracy,
  • Szkolenie przygotowujące pracownika do pracy na konkretnym stanowisku,
  • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach,
  • Możliwość pracy w nadgodzinach w weekend,
  • Dodatek transportowy za przejazd Niemcy/Polska :141 euro brutto/3msc,
  • Dodatkowe ubezpieczenie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu,
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
  • Możliwość długotrwałej współpracy.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji