Operator wózka widłowego - zapewniamy kurs UDT

Agencja Zatrudnienia KS Service

Lubin, Głogów, Polkowice, dolnośląskie

Miejsce pracy: Lubin, Głogów, Polkowice

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia na pełen etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i wysokie premie
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin dla chętnych
  • szansę na podniesienie kwalifikacji i zdobycie cennego doświadczenia
  • terminowe wynagrodzenie oraz przejrzyste warunki współpracy
  • kompleksowe szkolenie przed przystąpieniem do pracy
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym

Twoimi zadaniami będą:

rozładunek i załadunek towaru oraz rozlokowanie materiału na magazynie.

Oczekujemy od Ciebie:

uprawnień na wózki widłowe i gotowość do pracy w systemie zmianowym. Nie wymagamy uprawnień UDT - przygotujemy Cię do ich zdobycia u nas!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.