Operator wózka widłowego z UDT

Gi Group Poland S.A.

Tychy, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Tychy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac związanych z transportem, przemieszczaniem, załadunkiem i wyładunkiem materiałów/wyrobów
  • Przyjmowanie/ wydawanie materiałów, wyrobów do/ z magazynu oraz dokumentowanie obrotu materiałowego
  • Kontrola zgodności fizycznego stanu z dokumentacją
  • Obsługa komputera i skanera
  • Inne prace pomocnicze

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnień UDT - warunek konieczny
  • Doświadczenia w obsłudze i eksploatacji wózków jezdniowych
  • Sumienności i wysokiej motywacji do pracy

CO OFERUJEMY?

  • Stawka miesięczna: 3622,08 zł brutto + 18% premii łącznie 4274,05 zł brutto
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku

Magdalena Dobroś
508 000 873

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.