ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego z UDT

Miejsce pracy: Tychy, Lędziny, Mikołów, Bojszowy, Orzesze

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka miesięczna wzbogacona premiami
  • Premia miesięczna absencyjna
  • Premia kwartalna
  • Premia świąteczna
  • Dodatek za pracę w porze nocnej
  • Możliwość nadgodzin, które są dodatkowo płatne: w tygodniu 50%, w sobotę 100%, w niedziele i święta 200%,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na danym stanowisku
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas procesu rekrutacji, jak i po zatrudnieniu
  • Wolne weekendy (praca w systemie 3-zmianowym)
  • Dogodna lokalizacja na terenie dzielnicy przemysłowej w Tychach
  • Sprawna i bezstresowa rekrutacja
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szereg zniżek pracowniczych u naszych partnerów
  • Oferta skierowana również do cudzoziemców
  • System rekomendacji pracowników od września do listopada: Poleć swojego znajomego do pracy i zyskaj 1200 zł! Wyślij do nas sms o treści: POLECENIE na numer 606-821-065, oddzwonię!

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do pracy od zaraz

Zadania:

  • Weryfikacja stanów magazynowych
  • Obsługa wózków widłowych
  • Dbanie o właściwe składowanie produktów i porządek na magazynie
  • Obsługa skanera
  • Dbanie o powierzony sprzęt

Masz pytania? Wyślij SMS o treści TYCHY OWW na numer 606 821 065, oddzwonimy!

Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: OWW/097/PKR
Oferta pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials