Operator wózka widłowego z UDT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Miejsce pracy: Rogoźnica

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę na pełny etat od zaraz w Rogoźnicy k. Rzeszowa
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji, wdrożenia do pracy i zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Liczne benefity pracownicze: Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie medyczne, atrakcyjne zniżki i kupony rabatowe do wielu miejsc (pizzerii, kręgielni, klubów fitness i siłowni, szkół wyższych oraz językowych, sklepów internetowych oraz wielu innych)
  • Przyjazną atmosferę pracy

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Rozładowanie i układanie materiałów
  • Obsługa monitora do składowania kodów kreskowych
  • Transport ładunków do miejsca przeznaczenia
  • Obsługa wózka widłowego

Jedyne, czego oczekujemy, to:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
  • Gotowości do pracy 3-zmianowej (6:30-14:30; 14:30-22:30 i 22:30-06:30)
  • Zaangażowania w powierzone obowiązków
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Zostań z nami na dłużej! Aplikuj już teraz!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials